Prodejní podmínky spolupráce parfémů Alhambra

Manuál distribuce, prodeje Parfemů Alhambra a produktů SUPREMY extrakty na vnitřní užití 

1) Prostudujte si e-shop parfémů Alhambra a najděte oblast, která Vás osloví. Můžete zvolit  vlastní kombinaci typů parfémů nebo produkty v oddělení vůní Spolupráce. Vytvořte vlastní počet kusů,typů vzorků, které chcete nabízet svým zákazníkům. Jsou to 10 ml vzorky, které použijete pro prezentaci parfémů. Vzorky lze opět doplnit parfémem, tj. Jsou recyklovatelné.

Pro tuto SADU vzorků parfémů Alhambra obdržíte specifickou cenu za kus vzorku, která se stanoví dle počtu kusů vzorků parfémů, které chcete nabízet a prodávat. Po úhradě faktury sady vzorků, zasílám sadu vzorků včetně čichacích tyčinek.

 2) Váš zisk je obsažen ve slevě na zboží a závisí na počtu kusů prodaných parfémů, nebo výši odebraného zboží. Zde najdete několik úrovní slevy. Všechny vaše objednávky se v systému sčítají, takže postupně dosahuje na vyssi slevu při dlouhodobé spolupráci. Jsme plátci DPH.

1. stupeň slevy 

Hodnota objednávky méně než 10.000 CZK.                                5% z celkové ceny objednávky

2.stupeň slevy

Hodnota objednávky 10.000 CZK a více                                        10% z celkové ceny objednávky 

3.stupeň slevy

Hodnota objednávky 40.000 CZK a více                                         15% z celkové ceny objednávky

4.stupeň slevy

Hodnota objednávky 80.000 CZK a více                                        20 % z celkové ceny objednavky

5.stupeň slevy 

Hodnota objednávky 110.000 CZK a více                                       21% až 26% z celkové ceny objednávky  

Podmínky v případě aktivní propagace a dlouhodobé spolupráce, které projednáme osobně nebo telefonicky, kdy můžete získat  21% až 26 % z celkové hodnoty objednávky.

Aktivní propagace znamená = například  založení si vlastního e-shopu s produkty Alhambra, nebo doplnění vašeho aktivního  e-shopu o produkty Alhambra, aktivní reklama na Vašich sociálnich sítích ( instagram, Facebooku, twiter a jiné ), účast na výstavách dle vlastní volby, propagace vlastního e-shopu popisem parfémů vlastními slovy dle vašich zkušeností s produkty Alhambra. Vedení voňavých schůzek a dýchánků v ženských kruzích či Vašich jiných aktivitách.

Ke každé objednávce obdržíte přírodní esenciální oleje jako vzorek ZDARMA.

Dle potřeby můžete zakoupit  čichací tyčinky, prázdné obaly, difúzer na esenciální oleje a jiné se slevou náležící Vaši objednávce parfémů.

_'