Možnost spolupráce - prodej Essencí parfémů Alhambra

Manuál distribuce, prodeje Essencí parfémů Alhambra a produktů SUPREMY extrakty na vnitřní užití 

1) Prostudujte si e-shop Essencí parfémů Alhambra a najděte oblast, která Vás osloví. Můžete zvolit  vlastní kombinaci typů Essencí parfémů  nebo produkty v oddělení vůní Spolupráce. Vytvořte vlastní počet kusů,typů vzorků, které chcete nabízet svým zákazníkům. Jsou to 10 ml vzorky, které použijete pro prezentaci Essencí parfémů. Vzorky jsou doplňovatelné tj. Jsou recyklovatelné.

Pro tuto SADU vzorků  Essencí parfémů Alhambra obdržíte specifickou cenu za kus vzorku, která se stanoví dle počtu kusů vzorků Essencí parfémů, které chcete nabízet a prodávat. Po úhradě faktury sady vzorků, zasílám sadu vzorků včetně čichacích tyčinek.

 2) Váš zisk je obsažen ve slevě na zboží a závisí na počtu kusů prodaných Essencí parfémů, nebo výši odebraného zboží. Zde najdete několik úrovní slevy. Všechny vaše objednávky se v systému sčítají, POZOR - součet BEZ DPH, takže postupně dosahujeté na vyssi slevu při dlouhodobé spolupráci. Jsme plátci DPH., proto se DPH odečítá.

1. stupeň slevy 

Hodnota objednávky méně než 10.000 CZK Bez DPH.                               5% z celkové ceny objednávky

2.stupeň slevy

Hodnota objednávky 10.000 CZK bez DPH a více                                       10% z celkové ceny objednávky 

3.stupeň slevy

Hodnota objednávky 40.000 CZK bez DPH a více                                        15% z celkové ceny objednávky

4.stupeň slevy

Hodnota objednávky 80.000 CZK a více bez DPH                                        20 % z celkové ceny objednavky

5.stupeň slevy 

Hodnota objednávky 110.000 CZK bez DPH a více                                       21% až 26% z celkové ceny objednávky  

Podmínky v případě aktivní propagace a dlouhodobé spolupráce, které projednáme osobně nebo telefonicky, kdy můžete získat  21% až 26 % z celkové hodnoty objednávky.

Aktivní propagace znamená = například  založení si vlastního e-shopu s produkty Alhambra, nebo doplnění vašeho aktivního  e-shopu o produkty Alhambra, aktivní reklama na Vašich sociálnich sítích ( instagram, Facebooku, twiter a jiné ), účast na výstavách dle vlastní volby, propagace vlastního e-shopu popisem Essencí parfémů vlastními slovy dle vašich zkušeností s produkty Alhambra. Vedení voňavých schůzek a dýchánků v ženských kruzích či Vašich jiných aktivitách s mojí účastí Jako hosta ( podmínky návštěvy dohodneme pro každou akci zvlášť .)

Ke každé objednávce obdržíte přírodní esenciální oleje jako vzorek ZDARMA.

Dle potřeby můžete zakoupit  čichací tyčinky, prázdné obaly, difúzer na esenciální oleje a jiné se slevou náležící Vaši objednávce parfémů.

_'