Bioparfémy

Abychom do svého života pozvali správného partnera, přátele, na které se můžeme spolehnout a vynikající obchodní kontakty, kdy se obchod uzavírá podáním ruky....

Proč a co jsou Bioparfémy  - jedná se o vůně na základě bioesenciálních olejů, extraktů a absoluts, jenž Vás překvapí svojí čistotou a schopností ovlivňovat naše emocionální stavy. Můžeme určit celkem 3 úrovně směsí, z nichž každá směs má svoje specifické cíle: estetickou, klinickou nebo psychologicko - duševní

Estetická úroveň - mícháme dohromady esence, podle jejich schopnosti spolu harmonizovat a vzájemně se doplňovat. Cílem je vytvoření osobní vůně, která s námi rezonuje a velmi nám voní. Tím, jak nám voní s námi pracuje, ovlivňuje naše emoce, vnitřní orgány a vyrovnává případné nepříjemné stavy. Například - napětí, dlouhodobý stres, rozčilení, obavy o budoucnost, špatnou koncentrace, úzkost a jiné. Pokud tato vůně voní nám, nemusí vůbec vonět naší kamarádce. Pokud žijeme s partnerem, je pro nás důležité, aby taková vůně voněla našemu partnerovi. Avšak pozor, pokud vůně voní nám a je s námi kompatibilní, většinou v případě výběru vhodného partnera voní i našemu protějšku. Pokud používáte syntetické vůně, které se vyrábí z chemických látek, může se Vám stát, že si do svého života pozvete - nevhodného partnera, přátele, které Vám zcela nerozumí nebo jiné osobní kontakty a vazby třeba obchodní, jenž Vám nevyhovují. Syntetickou vůní mateme okolí, protože tato vůně je uměle vyrobená, syntetizovaná z chemických látek. Sice levná, ale mnohdy se na nás špatně rozkládá, nebo ji dlohodobě necítíme. Proto doporučuji vůně z přírodních látek, čistých esencí ve 100% kvalitě, jichž se používá skutečně malé množství ( viz způsob užití bioparfému ).

Klinická úrověň - mícháme esence dle jejich terapeutické hodnoty a vytváříme směs prospěšnou pro zdraví.

Psychologicko-duchovní úroveň  - zde se co nejvíce soustředíme na vnímání energie a jemné rozlišování, jenž klade hlavní důraz na  obnovu emocionální a duševní rovnováhy. Tento způsob míchání je založen na vysokém stupňi intuice - schopností vycítit nemoc psychicky a stavu mysli požadující specifický léčivý účinek.

Způsob používání bioparfému

Alhambra nabízí biovůně ve 4 koncentracích: fraiche ( kolínská voda), toaletní voda, parfémová voda a parfém - www.eshop.alhambra-bioesence.cz

Fraiche - jedná se o nejslabší koncentraci parfumáže v parfémovém lihovém základu. Někteří lidé, např. vegetariáni, vegani, konzumenti raw food, lidé spirituálně naladění,  lidé s velmi dobře vyspělým čichem, mohou mít problém s intenzitou vůně, která je v parfému použita. Vůně, přesto, že je jim příjemná , je na ně moc silná, " až jim z vůně bolí hlava" . Stává se, že přesto, že je vůně kvalitní a na přírodní bázi, může svojí sílou a intenzitou vyvolávat nepříjemné tělesné pocity. Pro tyto jedince doporučuji na denní užití vůni v koncentraci fraiche. Doporučuji aplikovat vůni do vlasů.

Toaletní voda ( EDT ) - jedná se o nízkou koncentraci parfumáže  v parfémovém lihovém základu vhodné pro běžné denní užití většiny jedinců. EDT můžeme nanášet většinou do vlasů v průběhu dne  2-3x.

Parfémová voda ( EDP ) -  je vyšší koncentrace  parfumáže, používáme střední množství parfumáže v parfémovém lihovém základu. EDP aplikujeme většinou večer , postačí 1x denně, vydrží až 24 h a opět doporučuji nanášet do vlasů.

Parfém - v parfému je koncentrace parfumáže nejvyšší. Parfém je ideální aplikovat do vlasů. Biovůně vydrží až 48h.

Ideální místo na Vašem těle pro aplikaci biovůně.

 Hlava je místo na těle, které produkuje největší množství energie a tepla. Tím jak máme hlavu více či méně teplou v průběhu dne, může se vůně pomalu zahřívat a dlouhodobě rozkládat do všech svých složek. Bioparfémy většinou obsahují 5 - 20 jednotlivých složek - esencí, extraktů, absolue, které se postupně rozvíjí tím, jak se vůně rozkládá, zahřívá a vypařuje. Je škoda, kdyby se vůně nemohly zcela rozvinout, například pokud aplikujete bioparfém na zápěstí. Touto aplikací se vystavujete následujícím rizikům:

1) vůně může být fototoxická např. obsahuje citrusy.  Fototoxicitu způsobují látky zvané furocoumariny , jenž  jsou obsaženy v citrusech. Furocoumariny způsobují fototoxicitu tj přecitlivělost na UV zážení, fototoxicita vede k tvorbě hnědých skvrn na Vaší pokožce. Tyto skvrny v Vaší kůže již nelze odstranit. Vyjímku z citrusu jsou produkty, které mají ve svém označení v Ingredients - např. mandarinka bez furocoumarinů, bergamot bez furocoumarinů.  V produktech byly furocoumariny odstraněny birektifikací a výsledný esenciální olej je bezpečný.

2) biovůni umyjete z rukou během dne po prvním použití toalety a nemůže ji již nikdo cítit ani Vy ne.

3) vzhledem k tomu, že muži už nám ruce nelíbají, nemají ani šanci ze zápěstí Vaši krásnou vůni cítít. Naopak lidé dávají přednost obejmutí případně políbení na tvář a při této aktivitě je Vaše osobní biovůně cítit přesně s tom správném okamžiku a jemné koncentraci.

 

Nabídka biovůní Alhambra je široká a při každé další osobní schůzke vzniká krásná nová osobitá vůně.

 Každý bioparfém má svůj příběh vzniku a poselství, které nám  biovůně přináší více viz  http://www.eshop.alhambra-bioesence.cz . Vůně nabízím ve velikosti 10ml, 30ml, 50ml v klasických rozprašovačích - vyberte v položkách e-shopu. Případně je možné zakoupit i speciální starožitné flakonky do ložnice ve skleněném provedení ( viz foto výše ). Dále doporučuji i malé skleněné flakonky do kabelky se snadnou aplikací. Bioparfém lze doplnit i o přírodní broušený kámen, který Vám mohu doporučit na posílení funkce čaker. Všechny flakonky jsou šroubovací, bioparfém lze tedy doplňovat a tím maximálně užít a prodloužit spolupůsobení vůně a přírodního kamene.

V nabídce máme všechny barvy přírodních kamenů na jednotlivé čakry.

Bioparfém Asiris - vůně neobvyklosti a plná rozporů, čistí solar plexus, je určena k odpuštění.

Bioparfém Amonné - otevírá intuici a zvyšuje vibrace

Bioparfém Anubis - dřevitá ochranná vůně, hodně vyživující

Bioparfém Dračí síla - harmonizace vnitřní ženy a vnitřního muže, sladší vůně k vyvážení obou aspektů v nás.

Bioparfém Essence lásky pro ženy - biovůně k podpoře sebelásky, sebejistoty a seberaalizace, rozvíří energii "čchi " ve slezině a slinivce.

Bioparfém Essence lásky pro muže - biovůně sebedůvěry

Bioparfém Gaiac -  dřevitá vůně k uzemnění a přijetí reality kolem sebe.

Bioparfém Hébé - lesní vůně pro workoholiky

Bioparfém Isadora  pro ženy - neobvyklé pohlazení, pro ženy, které si přejí přijmout do života nového muže

Bioparfém Let Fénixe - svěží vůně spojuje s dětstvím a vzpomínkami 

Bioparfém Lotosové tajemství - vůně zklidňující realitu a zbavující smutku, uvolnění, smutek po nás stéká

Bioparfém Mořský vítr - jemná vůně otevírá 6. a 7. čaktu a propojuje s vyšším vědomím.

Bioparfém Mystérium - zemitá vůně čistoty a blízkosti, ochranná vůně, která uzavírá auru a chrání před přilišným vyčerpáním a vpády z okolí.

Bioparfém Nadin - otevírá a čistí zony strachu, pomáhá s prokrastinací

Bioparfém Osiris - vůně touhy, objetí a zemitosti , krásná vůně léčí vztah s otcem

Bioparfém Růže - pro rozvoj ženství

Bioparfém Síla samoty - vůně ztělesňující hluboký klid a uklidňující sílu samoty , vhodný i pro děti, jimž pomáhá udržet pozornost a především předchází dětskému napětí a hádkám

Bioparfém Úsměvný den - gejzír smíchu a pozitivity.

Bioparfém Wotan - biovůně, která Vás zharmonizuje , biovůně síly a odvahy, obezřetnosti a starostlivosti.

A DALŠÍ KRÁSNÉ NOVÉ VŮNĚ NALEZNETE NA www.eshop.alhambra-bioesence.cz