Bioparfémy

Abychom do svého života pozvali správného partnera, přátele, na které se můžeme spolehnout a vynikající obchodní kontakty, kdy se obchod uzavírá podáním ruky....

Proč a co jsou Bioparfémy  - jedná se o vůně na základě bioesenciálních olejů, extraktů a absoluts, jenž Vás překvapí svojí čistotou a schopností ovlivňovat naše emocionální stavy. Jsou to čisté přírodní produkty od nejlepších výrobců ingrediencí do parfémů především z jižní Francie.

Způsob používání bioparfému

Alhambra Parfumeur sro nabízí biovůně ve 4 koncentracích: fraiche ( kolínská voda), toaletní voda, parfémová voda a parfém - www.eshop.alhambra-bioesence.cz

Fraiche - jedná se o nejslabší koncentraci parfumáže v lihu. Někteří lidé, např. vegetariáni, vegani, konzumenti raw food, lidé spirituálně naladění,  lidé s velmi dobře vyspělým čichem, mohou mít problém s intenzitou vůně, která je v parfému použita. Vůně, přesto, že je jim příjemná , je na ně moc silná, " až jim z vůně bolí hlava" . Stává se, že přesto, že je vůně kvalitní a na přírodní bázi, může svojí sílou a intenzitou vyvolávat nepříjemné tělesné pocity. Pro tyto jedince doporučuji na denní užití vůni v koncentraci fraiche. Doporučuji aplikovat vůni do vlasů.

Toaletní voda ( EDT ) - jedná se o nízkou koncentraci parfumáže  v lihu vhodná pro běžné denní užití většiny jedinců. EDT můžeme nanášet většinou do vlasů v průběhu dne  2-3x.

Parfémová voda ( EDP ) -  je střední koncentrace  parfumáže v lihu, EDP aplikujeme většinou večer , postačí 1x denně, vydrží až 24 h a opět doporučuji nanášet do vlasů.

Parfém - v parfému je koncentrace parfumáže nejvyšší. Parfém je ideální aplikovat do vlasů. Biovůně vydrží až 48h.

 

Ideální místo na Vašem těle pro aplikaci biovůně.

 Hlava je místo na těle, které produkuje největší množství energie a tepla. Tím jak máme hlavu více či méně teplou v průběhu dne, může se vůně pomalu zahřívat a dlouhodobě rozkládat do všech svých složek. Bioparfémy většinou obsahují 5 - 20 jednotlivých složek - esencí, extraktů, absolue, které se postupně rozvíjí tím, jak se vůně rozkládá, zahřívá a vypařuje. Je škoda, kdyby se vůně nemohly zcela rozvinout, například pokud aplikujete bioparfém na zápěstí. Touto aplikací se vystavujete následujícím rizikům:

1) vůně může být fototoxická např. obsahuje citrusy.  Fototoxicitu způsobují látky zvané furocoumariny , jenž  jsou obsaženy v citrusech. Fototoxicita tj přecitlivělost na UV zážení vede k tvorbě hnědých skvrn na pokožce. Tyto skvrny z kůže již nelze odstranit. Vyjímku z citrusu jsou produkty, které mají ve svém označení v Ingredients - např. mandarinka bez furocoumarinů, bergamot bez furocoumarinů.  V produktech byly furocoumariny odstraněny birektifikací a výsledný esenciální olej je bezpečný.

2) biovůni umyjete z rukou během dne po prvním použití toalety a nemůže ji již nikdo cítit ani Vy ne.

3) vzhledem k tomu, že muži už nám ruce nelíbají, nemají ani šanci ze zápěstí Vaši krásnou vůni cítít. Naopak lidé dávají přednost obejmutí případně políbení na tvář a při této aktivitě je Vaše osobní biovůně cítit přesně s tom správném okamžiku a jemné koncentraci.

 Každý bioparfém má svůj příběh vzniku a poselství, které nám  biovůně přináší více viz  http://www.eshop.alhambra-bioesence.cz . Vůně nabízím ve velikosti 15ml, 30ml, 60ml v klasických rozprašovačích - vyberte v položkách e-shopu. Případně je možné zakoupit i speciální starožitné flakonky do ložnice ve skleněném provedení ( viz foto výše ). Dále doporučuji i malé skleněné flakonky do kabelky se snadnou aplikací. 

Bioparfém Asiris - vůně neobvyklosti a plná rozporů, čistí solar plexus, je určena k odpuštění.

Bioparfém Amonné - otevírá intuici a zvyšuje vibrace

Bioparfém Anubis - dřevitá ochranná vůně, vyživující

Bioparfém Dračí síla - harmonizace vnitřní ženy a vnitřního muže, sladší vůně k vyvážení obou aspektů v nás.

Bioparfém Essence lásky pro ženy - biovůně k podpoře sebelásky, sebejistoty a seberaalizace

Bioparfém Essence lásky pro muže - biovůně sebedůvěry

Bioparfém Gaiac -  dřevitá vůně k uzemnění a přijetí reality kolem sebe.

Bioparfém Hébé - lesní vůně pro workoholiky

Bioparfém Isadora  - neobvyklé pohlazení, pro ženy, které si přejí přijmout do života nového muže

Bioparfém Let Fénixe - svěží vůně spojuje s dětstvím a vzpomínkami 

Bioparfém Lotosové tajemství - vůně zklidňující realitu a zbavující smutku, uvolnění

Bioparfém Mořský vítr - jemná vůně otevírá 6. a 7. čaktu a propojuje s vyšším vědomím.

Bioparfém Mystérium - zemitá vůně čistoty a blízkosti, ochranná vůně, která uzavírá auru a chrání před přilišným vyčerpáním a vpády z okolí.

Bioparfém Nadin - otevírá a čistí zony strachu, pomáhá s prokrastinací, rozšiřuje auru, propojuje s Duší

Bioparfém Osiris - vůně touhy, objetí a zemitosti 

Bioparfém Růže - pro rozvoj ženství

Bioparfém Síla samoty - vůně ztělesňující hluboký klid a uklidňující sílu samoty , vhodný i pro děti, jimž pomáhá udržet pozornost a především předchází dětskému napětí a hádkám

Bioparfém Úsměvný den - gejzír smíchu a pozitivity.

Bioparfém Wotan - biovůně, která Vás zharmonizuje , biovůně síly a odvahy, obezřetnosti a starostlivosti.

A DALŠÍ KRÁSNÉ NOVÉ VŮNĚ NALEZNETE NA www.eshop.alhambra-bioesence.cz