Probuzení do světa parfémů

Vonné esence povzbudí ducha, pomohou k uzdravení a po únavném dni Vám přinesou hlubokou relaxaci….

Půvab květin…

Nadechněte svěžest přírody…

Krása vůní a rozvoj osobnosti

Objevte nový rozměr své osobnosti.

Spolupracuj prodávej parfémy Alhambra

Přeješ si krásnou práci ? Najdi své zákazníky, svůj styl a distribuuj parfémy Alhambra

Růže

afrodiziakální,antidepresivní a tonizující. Pomáhá ženám vyjádřit jejich ženskost a povzbuzuje sebevědomou smyslnost. 1.volba při reprodukčních potížích.

eucalyptus

antiseptický, baktericidní, skvělý při nachlazení,chřipce. Pomáhá při léčbě plísní na nohou, oparů. Je skvělým repelentem proti hmyzu. Pomáhá udržet jasnou mysl, rozptyluje únavu a čistí mysl.

ylang suprem

extrakt z květů Canangy vonné léčí úzkost a zlost. Uvolňuje zábrany a probouzí ohnivou vášeň. Ženám pomáhá v nalezení cesty sebedůvěry a smyslnosti…..

lemongrass - citronová tráva

skvělý na zmírnění bolesti hlavy, ke zlepšení soustředění a jasného myšlení, odpuzuje hmyz

levandule Maillete

Pocit klidu a vyrovnanosti vyvolávaný levandulovým olejem je evokován tajemným vzhledem levandulových modrých květů. Antidepresivní esenciální olej uvolňuje nahromaděný stres.

brazilský pomeranč

Usměvavý esenciální olej uvolňuje napětí a odstraní frustraci. Tento olej podněcuje přizpůsobivost a usnadňuje řešení problémů.

Parfémy pro Duši

Vůně - domov Duše

Lidé používají aromatické rostliny od dávnověku. Starověcí Sumerové používali cypřiš a myrhu již před 4000 lety. Existují důkazy, že Egypťané znali až 850 botanických léků.  Královna Hatsepšut propagovala využití rostlin pro léčení. První parfumérka byla žena Taputti BelateKallim, které se svojí kolegyní, jejíž jméno se bohužel nedochovalo, vytvářela překrásné parfémy a měla na starosti vůně pro rituály Královské rodiny. Taputti BelatteKallim znala proces destilace a používala destilaci pro výrobu přírodních ingrediencí do parfémů. Využití tradiční moudrosti  o vůních v dnešním životě přináší do života velký prospěch  - prohloubení bezprostředních, hlubokých, intuitivních zážitků a My se cítíme dobře.

Esenciální oleje jsou vysoce aromatické látky a tvoří hlavní součást většiny parfémů. Dalšími složkami  jsou CO2 extrakty, pryskyřice či absolue v přírodním lihu. Přestože jsou přírodní látky nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, uvolnit mysl i pozvednout ducha. Zkrátka zbavit nás stresu a povznést se nad starosti všedního života. Přesné rozdělení parfémů naleznete v eshopu:

www.eshop.alhambra-bioesence.cz