Probuzení do světa aromaterapie

Vonné esence povzbudí ducha, pomohou k uzdravení a po únavném dni Vám přinesou hlubokou relaxaci….

Růže

afrodiziakální,antidepresivní a tonizující. Pomáhá ženám vyjádřit jejich ženskost a povzbuzuje sebevědomou smyslnost. 1.volba při reprodukčních potížích.

eucalyptus

antiseptický, baktericidní, skvělý při nachlazení,chřipce. Pomáhá při léčbě plísní na nohou, oparů. Je skvělým repelentem proti hmyzu. Pomáhá udržet jasnou mysl, rozptyluje únavu a čistí mysl.

ylang suprem

extrakt z květů Canangy vonné léčí úzkost a zlost. Uvolňuje zábrany a probouzí ohnivou vášeň. Ženám pomáhá v nalezení cesty sebedůvěry a smyslnosti…..

lemongrass - citronová tráva

skvělý na zmírnění bolesti hlavy, ke zlepšení soustředění a jasného myšlení, odpuzuje hmyz

levandule Maillete

Pocit klidu a vyrovnanosti vyvolávaný levandulovým olejem je evokován tajemným vzhledem levandulových modrých květů. Antidepresivní esenciální olej uvolňuje nahromaděný stres.

brazilský pomeranč

Usměvavý esenciální olej uvolňuje napětí a odstraní frustraci. Tento olej podněcuje přizpůsobivost a usnadňuje řešení problémů.

Aromaterapie

Esenciální oleje jsou vzácným darem přírody.

Lidé používají aromatické rostliny od dávnověku. Starověcí Sumerové používali cypřiš a myrhu již před 4000 lety. Existují důkazy, že Egypťané znali až 850 botanických léků. Využitím tradiční moudrosti v aromaterapii můžeme mít prospěch z bezprostředních, hlubokých, vyzkoušených i intuitivních znalostí. Esenciální oleje jsou vysoce aromatické a tvoří hlavní součást většiny parfémů a vůní. Často fungují jako ochrana k zabránění rozšíření  plísní a baktérií. Přestože jsou esenciální oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, uvolnit mysl i pozvednout ducha.