100% esenciální oleje ECO certifikované

Nabídka 100% esenciálních olejů citrusů, koření,dřeva a rostlin v BIO kvalitě.

Borovice - esenciální  olej je jedním z nejlepších olejů na vyčištění plic od hlenu. Díky antiseptickým a protizánětlivým účinkům, je účinným prostředkem při zánětu močového měchýře či zánětu ledvinové pánvičky. Přináší úlevu při revmatických bolestech. Je vhodný proti únavě do saun a na masáže. 

Brazilský pomeranč - usměvavý olej k odstranění úzkosti a stresu. Stimuluje a osvěžuje jemné energie.

Cedrové dřevo - snižuje nervové napětí a stres. Nachází využití v kosmetice mužů pro své hluboké dřevité tóny. 

Citronová tráva (lemongrass) - tonizuje pokožku a hodí se k masážím těla po dietách k posílení pevnosti kůže. Odpuzuje hmyz a pohlcuje pachy domácích mazlíčků. Vhodný ráno do sprchy k probuzení jasného myšlení a soustředění. Zmíňuje bolesti hlavy.

Eucalyptus - výborný při nachlazení, chřipce. Je to dobrý repelent proti hmyzu. Rozptyluje únavu. 

Fenykl - nejúčinější detoxikační olej, doporučujeme využít při lymfatickým masážích. Míchejte s levandulí, černým pepřem, rozmarýnem nebo citron suprem k posílení jeho detoxikačních účinků. Má skvělé močopudné účinky a pomáhá při trávení. Olej čistí mysl a vybízí nás k otevřené komunikaci s ostatními bez obav a zábran.

Levandule Maillete původ Provence - antidepresivní esenciální olej, který uleví od bolesti hlavy. Nastoluje harmonii aury a vyrovnává čakry.

Majoránka - je hřejivá a pečující, zmírňuje přecitlivělost a stress. Obnovuje skrytou sílu a vytrvalost. Pozor otupuje, používat opatrně.

Mandarinka bez furocoumarinů - je jedním z nejbezpečnějších esenciálních olejů vhodná pro děti a těhotné ženy. Povzbuzuje náladu a ukliňuje. Mandarinka smíchaná s levandulí a neroli v meruňkovém oleji se používá od 5. měsíce těhotenství až do porodu. Snižuje tvorbu strijí. Má jemné hypnotické účinky, díky nimž pomáhá vypnout přetaženou mysl a navodit klidný spánek.

Neroli  - Pomáhá uvolňovat duševní a emocionální napětí, nervové deprese a chronické i akutní stavy úzkosti. Nerolový olej vštěpuje klid a sílu, pomáhá uvolnit potlačené emoce. 

Patchouli - dříve se tento olej používal k vonění indických látek, jeho kvalita se stářím zlepšuje. Olej je užitečný při přepracování, nebotˇstabilizuje mysl vyčerpanou nadměrným přemýšlením o starostech. Má také afrodiziakální efekt.