Rozmarýna suprem

Rozmarýn suprem - oživující rostlinný extrakt, který uvolňuje zadržené tekutiny, posiluje jaterní funkce a srdce.

Rozmarýna suprem je vysoce stimulující, posiluje mysl a podporuje tvořivost. Uvolňuje zadržené tekutiny, odstraňuje toxiny z lymfatického systému a posiluje jaterní i srdeční funkce. Je skvělý pro své účinky na růst vlasů. Je symbolem lásky a psychickým ochráncem.
Díky potravinářskému certifikátu lze využít i na přípravu pokrmů jako přírodní potravinářské aroma. Výborný k podpoře detoxikace společně s citron suprem.
Denní dávka: ráno 1 kapka extraktu do 1 lžičky medu nebo agávového sirupu zapít dostatečným množstvím vody. Lze kombinovat s citron suprem a to v 1 měsíční kúře. Začínáme s citron suprem  a to 1. týden a druhý týden dáme 1 kapku citron suprem a 1 kapku rozmarýna suprem, takto pokračujeme následující 2 týdny. Poslední týden vysadíme citron suprem a pokračujeme pouze s 1 kapkou rozmarýna suprem. Celkem detoxikace probíhá 4 týdny.

Je prospěšný při srdeční únavě, bušení srdce, nízkém krevním tlaku a chladných rukou a nohou. posiluje srdce a játra.
Protože zlepšuje zásobování mozku krví, prospívá při špatné koncentraci, nervové slabosti. Používá se při tuhnutí svalů a bolestech. Je také jeden z nejlepších protirevmatických olejů a používáme při bolestech kloubů.
Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Uchovávejte v původním neporušeném obalu
skladujte v suchu, při teplotě do 25°C.