Recepty vlastní kosmetiky

Jste osobitá? Každý den máte jinou náladu? Připravte si vlastní kosmetický přípravek

Roll - on " V náručí Morphea "

Balení:

15 ml skleněný rolonek

Ingredience

Základní rostlinný olej - jojoba, mandle, meruňka, koktejl Ženská svůdnost BIO směs esenciálních olejů, neroli BIO esenciální olej, levandule Maillete BIO esenciální olej.

Příprava:

14 ml vybraného rostlinného oleje nalijte do rollonku, přidejte 1 kapku koktejlu Ženská svůdnost, 1 kapku neroli, 1 kapku levandule Maillete. Dobře promíchejte. Můžete ihned použít.

Použití:

Tato směs Vám zajistí hluboký a klidný spánek plný odpočinku. Ženská svůdnost obsahuje - heřmánek, ylang a šalvěj, jenž Vás přenesou do říše snů. Nerolový olej osvobodí smysly a navodí pocit harmonie, levandule léčí nespavost a nervové napětí. Aplikujte na spánky před usnutím, přivoňte a hluboce se nadechněte.

Krásné sny....

Doba použitelnosti : 3 měsíce při správném skladování.

 Roll - on Kořeněný pomeranč

Balení:

15 ml skleněný rolonek

Ingredience:

Základní rostlinný olej - jojoba, mandle, meruňka, orange suprem, černý pepř esenciální olej, kardamon esenciální olej.

Příprava:

14 ml vybraného rostlinného oleje nalijte do rollonku, přidejte  2 kapky orange suprem, 1 kapku černý pepř a 1 kapku kardamonu. Dobře promíchejte. Můžete ihned použít.

Použití:

Tato směs Vám zajistí hřejivé optimistické uvolnění díky pomeranči, černý pepř je afrodiziakální a působí na trávicí systém, uvolňuje a povznáší, kardamon je symbolem stability a chuti do života, připomene nám pravdu o životní hojnosti a obnoví naši radost a spokojenost. Aplikujte ráno nebo během hektického pracovního dne pod nos, přivoňte a hluboce se nadechněte.

Doba použitelnosti: 3 měsíce při správném skladování.

Energizační roll-on Dobré nálady

Balení:

15 ml skleněný rolonek

Ingredience:

Základní rostlinný olej - jojoba, mandle, meruňka, grep suprem , brazilský pomeranč esenciální olej, orange suprem a ylang suprem.

Příprava:

14 ml vybraného rostlinného oleje nalijte do rollonku, přidejte 1 kapku grep suprem, 1 kapku orange suprem, 2 kapky brazilského pomeranče a 2 kapky ylang suprem. Dobře promíchejte. Můžete ihned použít.

Použití:

Tato směs Vám zajistí  uvolnění a dobrou náladu, grep je velice čistící esenciální olej , pomeranč  zajistí svým optimismem pozitivní dny, ylang nám připomene koření tropického ráje. Aplikujte na solar plexus, přivoňte a hluboce se nadechněte. Upozornění: Pozor citrusy jsou fototoxické, nepoužívejte před sluněním nebo v jarních a letních měsících. Lze využít našeho nového produktu - mandarinka bez furocoumarinu!!

Doba použitelnosti: 6 měsíců.