Představení BIO parfémů

Abychom do svého života pozvali správného partnera, přátele, na které se můžeme spolehnout a vynikající obchodní kontakty, kdy se obchod uzavírá podáním ruky....
Proč a co jsou Bioparfémy ? - jedná se o vůně na základě bioesenciálních olejů, extraktů a absolues, jenž Vás překvapí svojí čistotou, intenzitou a schopností ovlivňovat naše emocionální stavy. Můžeme určit celkem 3 úrovně směsí, z nichž každá směs má svoje specifické cíle: estetickou, klinickou nebo psychologicko – duševní.
Estetická úroveň - mícháme dohromady esence, podle jejich schopnosti spolu harmonizovat a vzájemně se doplňovat. Cílem je vytvoření osobní vůně, která s námi rezonuje a velmi nám voní. Tím, jak nám voní s námi pracuje, ovlivňuje naše emoce, vnitřní orgány a vyrovnává případné nepříjemné stavy. Například - napětí, dlouhodobý stres, rozčilení, obavy o budoucnost, špatnou koncentraci, úzkost a jiné. Pokud tato vůně voní nám, nemusí vůbec vonět naší kamarádce. Pokud žijeme s partnerem, je pro nás důležité, aby taková vůně voněla našemu partnerovi. Avšak pozor, pokud vůně voní nám a je s námi kompatibilní, většinou v případě výběru vhodného partnera voní i našemu protějšku. Pokud používáte syntetické vůně, které se vyrábí z chemických látek, může se Vám stát, že si do svého života pozvete - nevhodného partnera, přátele, které Vám zcela nerozumí nebo jiné osobní kontakty a vazby třeba obchodní, jenž Vám nevyhovují. Syntetickou vůní mateme okolí, protože tato vůně je uměle vyrobená, syntetizovaná z chemických látek. Sice levná, ale mnohdy se na nás špatně rozkládá, nebo ji dlouhodobě necítíme. Proto doporučuji vůně z přírodních látek, čistých esencí ve 100% kvalitě, jichž se používá skutečně malé množství ( viz způsob užití bioparfému ).
Další úrovní míchání je -Klinická úrověň - mícháme esence dle jejich terapeutické hodnoty a vytváříme směs prospěšnou pro zdraví. Poslední úrovní míchání je - Psychologicko-duchovní úroveň - zde se co nejvíce soustředíme na vnímání energie a jemné rozlišování, jenž klade hlavní důraz na obnovu emocionální a duševní rovnováhy. Tento způsob míchání je založen na vysokém stupňi intuice - schopnosti vycítit nemoc psychicky a stavu mysli požadující specifický léčivý účinek.
Způsob používání bioparfému a typy koncentrací biovůně.
Alhambra-bioesence nabízí biovůně ve 4 koncentracích: fraiche ( kolínská voda), toaletní voda, parfémová voda a parfém.
Fraiche - jedná se o nejslabší koncentraci parfumáže cca 3 - 5% v parfémovém lihovém základu. Někteří lidé, např. vegetariáni, vegani, konzumenti raw food, lidé spirituálně naladění, lidé s velmi dobře vyspělým čichem, mohou mít problém s intenzitou vůně. Vůně, přesto, že je jim příjemná , je na ně moc silná, " až jim z vůně bolí hlava" . Stává se, že přesto, že je vůně kvalitní a na přírodní bázi, může svojí sílou a intenzitou vyvolávat nepříjemné tělesné pocity. Pro tyto jedince nabízím na denní užití vůni v koncentraci fraiche, jenž doporučuji aplikovat do vlasů.
Toaletní voda ( EDT ) - 8 - 10% koncentraci parfumáže v parfémovém lihovém základu vhodné pro běžné denní užití většiny jedinců. EDT můžeme nanášet většinou do vlasů v průběhu dne 2-3x.
Parfémová voda ( EDP ) - zde používáme 12 - 15% parfumáže v parfémovém lihovém základu. EDP postačí 1x denně, vydrží až 24 h a opět doporučuji nanášet do vlasů.
Parfém - v parfému je koncentrace parfumáže nejvyšší, pohybuje se mezi 18 - 20% parfumáže v parfémovém lihovém základu. Biovůně vydrží až 48h.
Ideální místo na Vašem těle pro aplikaci biovůně je hlava a krásné, čisté vlasy.
Hlava je místo na těle, které produkuje největší množství energie a tepla. Tím jak máme hlavu více či méně teplou v průběhu dne, může se vůně pomalu zahřívat a dlouhodobě rozkládat do všech svých složek. Bioparfémy většinou obsahují 5 - 20 jednotlivých složek - esencí, extraktů, absolue, které se postupně rozvíjí tím, jak se vůně rozkládá, zahřívá a vypařuje. Je škoda, kdyby se vůně nemohly zcela rozvinout, například pokud aplikujete bioparfém na zápěstí. Aplikací parfémů na kůži se vystavujete následujícím rizikům:
1) vůně může být fototoxická např. obsahuje citrusy. Fototoxicitu způsobují látky zvané furocoumariny , jenž jsou obsaženy v citrusech. Fototoxicita tj přecitlivělost na UV zážení vede k tvorbě hnědých skvrn na pokožce. Skvrny z kůže již nelze odstranit. Vyjímku z citrusů jsou produkty, které mají ve svém označení v Ingredients - např. mandarinka bez furocoumarinů, bergamot bez furocoumarinů. V produktech byly furocoumariny odstraněny birektifikací a výsledný esenciální olej není fototoxický.
2) biovůni umyjete z rukou během dne po prvním použití toalety a nemůže ji již nikdo cítit ani Vy ne.
3) vzhledem k tomu, že muži už nám ruce nelíbají, nemají ani šanci ze zápěstí Vaši krásnou vůni cítít. Naopak lidé dávají přednost obejmutí případně políbení na tvář a při této aktivitě je Vaše osobní biovůně cítit přesně s tom správném okamžiku a jemné koncentraci.
Biovůně Alhambra-bioesence mají širokou nabídku typů vůní a při každé další osobní schůzke vzniká krásná nová osobitá vůně. Každý bioparfém má svůj příběh vzniku a poselství, které nám biovůně přináší více viz www.eshop.alhambra-bioesence.cz. Vůně nabízíme ve velikosti 10ml, 30ml, 50ml v klasických rozprašovačích. Případně je možné zakoupit i speciální starožitné flakonky do ložnice ve skleněném provedení. Doporučuji i malé skleněné flakonky do kabelky se snadnou aplikací. Bioparfém lze doplnit i o přírodní broušený kámen na posílení funkcí čaker v barvách jednotlivých čaker. Jednotlivé biovůně Vám představím v seriálu o bioparfémech, přečtete si jejich příběhy, složení a působení nejen na emoce, ale i na vnitřní orgány.
A nyní Vás již zvu k celé kolekci biovůní.
Bioparfém Asiris - vůně neobvyklosti a plná rozporů 
Bioparfém Čerstvý vítr - vůně svěží, sportovní a lehká 
Bioparfém Elfí víla - jemnost a gejzír fantazie, neuvěřitelná síla energie v nás 
Bioparfém Essence lásky – k posílení sebejistoty, sebelásky a seberealizace u ženy a posílení věrnosti u muže.
Bioparfém Gaiac - dřevitá vůně k ukotvení ve víru dní, pro Ty, jenž se příliš vznáší. 
Bioparfém Hébé - lesní vůně k rozletu a povznesení
Bioparfém Isadora - neobvyklé pohlazení, bioparfém existuje ve dvou verzích a to pro muže nebo pro ženy 
Bioparfém Let Fénixe - svěží vůně spojuje s dětstvím a vzpomínkami 
Bioparfém Lotosové tajemství - vůně zklidňující realitu a zbavující smutku, která nás přenáší do jiné reality.
Bioparfém Mystérium - zemitá vůně čistoty a blízkosti, opět nabízím ve verzi pro muže nebo pro ženy, pro někoho až exotická
Bioparfém Něžná poesie - koktejl vůně radosti a propojení se srdcem 
Bioparfém Osiris - vůně touhy, objetí a zemitosti
Bioparfém Růže – klasická ženská krásná a důvěřivá vůně.
Bioparfém Síla samoty - vůně ztělesňující hluboký klid a povznášející sílu samoty
Bioparfém Úsměvný den – pozitivní myšlení a potěšení na každém kroku
Bioparfém Vesmír - vůně duchovní obnovy a soustředěné mysli, opět nabízím ve variantě pro ženy a pro muže 
Bioparfém Vodopád Něžností – pro zamilované ženy
Bioparfém Wotan - vůně, která Vás zharmonizuje a dodá odvahu
Bioparfém Zářící srdce - vůně spojující s Universem