Obchůdek Potěšení Vůní

Nově otevřený obchůdek Potěšení Vůní v ul. Saská na Malé Straně v Praze.

Obchůdek Potěšení Vůní - zastavte se v novém prostoru vůní, potěšte své smysly v obchůdku Potěšení Vůní.

Otevřeno každý den ( kromě neděle ) od 11h-19h na adrese Saská, Malá Strana, Praha 1.

Potěšte nejen čich, ale i ostatní smysly - chuť (ochutnávkou přírodních supremů na vnitřní užití ), oči - potěšením se s přírodními bytostmi, draky a vílami a ostatní..

Co všechno v obchůdku nabízíme:

- přírodní toaletní vody, parfémy lihové  i olejové např.v oleji z Kamélie ( všechny typy vůní si můžete zakoupit v rozprašovači i v oleji ). Vybrat si můžete mezi meruňkou, mandlí, hroznem , kamélií a jojobou. Objevte propojení přírodních vůní a minerálů pro zesílení účinku přírodních vůní.

- přírodní interiérové vůně k zlepšení nálady, podpory, vyčištění prostoru od hádek a nesvárů, ukotvení ve víru všedních dní, při hledání nových vizí a směrů či jen tak pro radost či podpoře v komunikaci.

 

- přírodní bytosti a pískovcová pítka, která pochází z kraje kolem řeky Ohře a jsou vyráběné s láskou a hlubokým porozuměním a respektem k naší Zemi.

- ecocertifikované tyčinky ručně balené. Najdete několik typů - chakrové ( velmi funkční a povznášející ), tyčinky pro víly ( ochranné, podporující kreativitu a rozvíjející vnitřní vedení ), andělské ( pro spojení s andělským vedením ) a  řadu dalších speciálních, individuálních....

 

A mnoho dalšího !!!

V neposlední řadě také mě osobně, abych se Vám mohla věnovat a pomoci s výběrem vůně.

Pokud máte zájem o osobní schůzku, případně terapii přírodní vůní kontaktujte mne na telefonním čísle 602878962 a dohodneme osobní termín, kdykoliv v průběhu dne v týdnu i o víkendu.

Těším se na Vás všechny příznivce přírodních vůní a světa Potěšení.....