Koktejly BIO esenciálních olejů

směsi 100% esenciálních olejů kombinované pro jejich hluboké terapeutické účinky...

Koktejl Ochrany a uzemnění - hluboce relaxační afrodiziakální antidepresivní koktejl vetiveru, santálového dřeva, levandule, citronu, patchouli a ylangu. Nastoluje harmonii, vyživuje tělo, uklidňuje hyperaktivní mysl a naplňuje nás pokojem. Pomáhá při meditaci, modlitbě a jiných duchovních praktikách. Evokuje element Země v jeho nejsmyslovějším, a přesto hlubokém klidu. Omezuje tyranii intelektu, neustálou potřebu přemýšlet. Osvobozuje mysl a uvolňuje.

Koktejl Ranní pokušení - usměvavý, regenerační antiseptický koktejl citronu, pomeranče, mandarinky a ylangu. Navozuje radost a pozitivní pocit, uvolňuje napětí. Podněcuje přizpůsobivost a usnadňuje řešení problémů. Navozováním lehkomyslného přístupu k životu otevírá cestu k osobnímu štěstí.

Koktejl Ženská Svůdnost - inspirující, pročisťující, inspirativní afrodiziakální koktejl plný tonů ylangu,      šalvěje a hřejivého heřmánku. Uvolňuje napětí přehnaných tužeb a učí nás přijímat pomoc a podporu.1 kapka koktejlu ve vodní lázni smyje každodenní stres a starosti. Pomůže si uvědomit vlastní hodnotu a smyl ženské krásy.