Interiérové vůně pro obnovu rovnováhy a čištění prostoru

Jak vylepšit atmosféru, ve které pracujeme, žijeme a tvoříme

Interiérové vůně s vlastním  záměrem

Cíl:          Vytvoření vlastní interiérové vůně

Termín:   7.1. 2019 ( 18-22h ) v obchůdku Potěšení Vůní, Saská, Praha - Malá Strana

Na tomto kurzu prohloubíme znalosti účinku jednotlivých ingrediencí v interiérových vůním a práce s nimi. Trápí Vás nepříjemný kolega? Často onemocníte? Necítíte v práci tu pravou uvolněnou atmosféru? Cítíte se pod tlakem? Chcete to změnit?

Vůně otevíraji naše podvědomí svým účinkem na limbický systém - sídla emocí, reflexů a citů. Vůně nás podporují a tím mohou zvýšit náš výkon, vůně nás uvolňují, uklidňují, dodávají jistotu. Nejen to, ale i mnohem více.  Ve vůních nalezneme pomoc pro širokou škálu emočních, mentálních a fyzických problému.

Podstatou je harmonizace tělesného a emočního systému, pak se cítíme dobře a naše mysl i tělo se rozvíjí. My se rozvíjíme a jsme úspěšní.

Program kurzu:

10 - 12h          způsob a možnosti použití interiérových vůní v různých situacích - řešení neočekávaných problémů, depresí, frustrací, nervového napětí, rozčilení, partnerské či pracovní hádky, hněv , zklamání

12 - 13h          přestávka na oběd, vyvětrání hlavy

13 - 15h          léčivé účinky jednotlivých ingrediencí na emoční a fyzický stav, terapeutická hodnota vůně

15 - 15,30h     přestávka

15,30 - 18h     tvorba vlastní kompozice interiérové vůně do 30ml rozprašovače

Všechny ingredience, materiály pro manipulaci s vůněmi a obaly jsou v ceně kurzu. Sebou je potřeba vzít jen dobrou náladu!! Pro kuřáky platí zásada, že před tímto kurzem se nekouří, protože by mohla nastat situace, kdy budou ovlivňovat jiné účastníky kurzu zápachem kouře, ale i svůj vlastní nos, který by nebyl tak citlivý. Kurzu se nemohou účastnit osoby s alergiemi dýchacích cest.

Přihlásit se můžete i pomocí kontaktního formuláře.

Naviděnou v Potěšení Vůní

 

 

 

 

Napište nám zprávu