Bytové parfémy - pro obnovu rovnováhy a čištění prostoru

Interiérové vůně pro Vaši emoční pohodu....

Interiérové biovůně 

Tyto biovůně jsou vytvořeny pouze z bioesenciálních olejů se záměrem, které jednotlivé esence našemu tělu přinášejí. To znamená, že vůně můžeme využít pro zklidnění atmosféry, navození pocitu bezpečí, pocitu radosti, k rozptýlení negativních pocitů, či rozehnat pocit pohodlnosti a stagnace.

Venušina zahradavyrovnává neustálé opakování problémů mezi partnery a hledání řešení typu... co mám dělat,...to je hrozné,... nechápu to případně ho. k řešení neustálých sporů. Obsahuje esence, které působí na ledviny.

Venušino tajemství v nás evokuje díky svému neobvyklému složení jemnou sílu mateřství a dětství a je schopná proniknout do nejhlubších vrsdtev duše naší emocionální bytosti. Pomáhá v odpuštění - sama sobě nebo okolí, čistí solar plexus.

Sen noci svatojánskévyvolává pocit hlubokého klidu, harmonie, návratu sama k sobě. Pro některé ženy může být až exotická, neboť jejich mysl se neustále zabývá každodenními povinostmi a tyto ženy mají málo času na sebe a své nitro.  Uzavírá a čistí auru, přináší pocit spokojenosti.

Energetická růžicepomáhá vyčistit prostor od negativních vzpomínek z dětství a přestavuje zažité vzorce našeho chování.

Bohyně věčné mladostikrásná lesní vůně plná pozitivity a nadechnutí. Doporučuji pro přepracované jedince. Pro snadné dýchání a k získání pocitu znovu se zvesela rozběhnout.

Gejzír fantazie - probouzí potřebu kreativně tvořit a nabízí rozvoj intuice a tvořivých myšlenek.

Jiříkovo vidění - vůně do dětských pokojíčků, pokud Vaše děti nemohou usnout, často se hádají, berou si věci a jinak se hašteří a jsou zlovibé. Je to vůně odvahy, propojení s vnitřním světem a laskavosti.

Žena - láska - harmonie - jedná se o vůni sebelásky, sebejistoty a seberealizace, podporuje vnitřní ženu a otevírá proudění energie čchi ve slezině a slinivce. Doporučuje se k ukotvení  se v nové pracovní pozici nebo na novém místě a podpoře rozhodování.

Síla ochrany a uzemnění - těžší vůně, která slouží k uklidnění, prohloubení sebejistoty a zklidnění rozjitřených emocí.

Lada - vůně krásy a harmonie - harmonická citrusová vůně, velmi smylsná a svěží. Podporuje komunikaci mezi partnery a celkově prosvětluje příjemné prostředí v rodině.

V závoji deště voníš mi.... krásná jemná bylinková vůně, vůně svěžího rána, když jedete na kole slunečnou krajinou a voní k vám myrta, angelika, majoránka  a tucet dalších bylinek. Interiérová vůně , která otevírá komunikační kanály u těch , jimž byla komunikace v dětství odpírána či všemožně upozadôvána.

Mysterium Hojnosti - velmi svěží a oblíbená vůně otevírající vnitřní pocity porozumění, pročištuje prostor od těžkých negativních vibrací, dodává pocit smysluplnosti a spolupráce, radosti, lehce afrodiziakální.

Magický přítel - jemná sladká pudrová vůně s frangipani, která se hodí do Vašich ložnic, pro Ty , kteří ocení sladkost a pocity smyslnosti pocházející z tropického ráje.

Maud - královna lesa - cistrusy a stabilita