Suprems - extrakty na vnitřní užití

Ovocné a květinové extrakty v BIO kvalitě k vnitřnímu užití - k posílení imunity, detoxikace, sebevyjádření, zbavení se stresu a navození vnitřního klidu a harmonie.

Citron suprem detoxikační extrakt z citronu, doba detoxikace maximálně 3 týdny vnitřně,  více informací naleznete v eshopu. 

Grep suprem - detoxikační extrakt na dlouhodobé záněty, které se stěhují v těle, doba kúry 1 měsíc vnitřně. Nepoužívat pokud beret léky na vysoký tlak.

Mandarinka suprem - ovocný extrakt pro děti a těhotné ženy, uklidňuje a pomáhá lidem se spojit se svým vnitřním dítětem. lze využít i vnitřně nebo na přípravu pokrmů.

Orange suprem při depresi a snížení pochybností o sobě samé, pokud užijete po ránu vnitřně a to 1 kapku na lžičce medu  - 1kapka užita ráno vnitřně pomůže vidět svět v příjemnějších barvách a zbaví Vás deprese. Nutno zapít sklenicí vody 1 kapka orange suprem při vaření nahradí pomerančovou kůru plnou chemie při přípravě např. pomerančového tvarohového krému. 

Rozmarýn suprem - oživující rostlinný extrakt, který uvolňuje zadržené tekutiny, posiluje jaterní funkce a srdce. 1 kapka vnitřně na med nebo do 1 lt vody užívat 1 měsíc ráno - skvělá detoxikace obzvláště společně s citron suprem - více na eshop stránce!!!

 Ylang suprem - úzkost a zlost, uvolňuje zábrany a probouzí ohnivou vášeň pokud připravíme masáž. 1 kapka extraktu užita vnitřně snižuje tlak a přivodí spánek a hluboké zklidnění. Pomáhá i při projevech zlosti a vnitřního napětí ( u mužů i žen ). Vyrovnává hormonální systém a snižuje hladinu cukru v krvi ( vhodné i pro diabetiky )  Nutno zapít sklenicí vody. Lze užívat bez omezení minimálně po dobu 1 měsíc.

Koriandr suprem - rostlinný extrakt vhodný na vnitřní užití. Zvyšuje chuť k jídlu pro ty , kdo trpí nechutenstvím a anorexií. Působí přo plynatosti, břišních křečích a nevolnostech. Vyvolává pocit jistoty a klidu. Zvyšuje schopnost sebevyjádření dříve než nejsme schopni klidné komunikace. Ruší zažité vzorce chování , ideální v kombinaci s orange supremem. 1 kapka po jídle pod jazyk a zapít sklenicí vody pomáhá i proti střevním obtížím. Lze užívat kdykoliv.

Máta suprem - rostlinný extrakt z máty zvyšuje pozornost, toleranci , uzdravuje a osvěžuje ducha. Má zahřívací účinek, je vhodný při nachlazení a chřipce. Vzhledem ke svým dynamizujícím účinkům je nejúčinější na zažívací systém, jeho protikřečové a protizánětlivé působení pomáhá při  ochablém zažívání. Především pokud nejsme schopni strávit některé situace v naem životě. 1 kapka mátového supremu pod jazyk po jídle nejen osvěží dech a bělí zuby, ale i stimuluje žaludek a upravuje zažívání.

Všechny supremy naleznete v našem e-shopu.